Fotografie dalšího telefonu Motorola z řady RAZR

0

Motorola bude pokračovat ve své řadě telefonů RAZR. Nasvědčuje to několik fotografií, které unikly z Číny. Na obrázcích můžeme vidět další dosud nepředstavený telefon od Motoroly, který svým designem navazuje na právě prodávanou žiletku Motorola RAZR.

Zadní strana přístroje je celá vyrobena z kevlaru a nechybí samozřejmě ani výrazný hrbol v horní části. Další prvek, který narušuje design telefonu, je brada na přední straně. Podle poměrn ěveliké tloušťky očekáváme, že i chystaná novinka bude mít podobně jako Droid Razr Maxx baterii s obrovskou kapacitou (až 3300 mAh).

Pod displejem se nachází poměrně veliká plocha, která na první pohled vypadá jako bez tlačítek. Pokud se ale na fotografii podíváte pozorně, určitě si všimnete, že plocha pod displejem vypadá „rozmazaně“. Není jasné, zda autor upravil fotografii v nějakém editoru nebo jde jen o otisky prstů. Pokud by ale nová Motorola měla mít softwarové klávesy přímo na displeji, podobně jako Galaxy Nexus, působila by podivně už zmíněná velká mezera mezi displejem a bradou telefonu. Jedinou známou výbavou je fotoaparát s HD kamerou a přisvětlovacími diodami.

zdroj: pha

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here