Fotky příštího vlajkového modelu od Sony nám nabízejí pohled na velké designové změny

0

Sony XperiaUnikly fotografie modelu Sony Xperia F8331, což by měla být další vlajková loď společnosti Sony pro letošní rok. Pokud se na fotografie pořádně zadíváme, zjistíme, že telefon nabízí poměrně hodně odlišný design než předchůdci ze série Z.

F8331 bude výkonnostně na vrcholu řady Xperia X, ale bude mít větší displej (stále jen 1080p) a videa dokáže zachycovat ve 4K rozlišení jak přední tak zadní kamerou.

gsmarena_001gsmarena_002gsmarena_003

Design je však mnohem větší změnou. Telefon je nyní nahoře a dole plochý, zatímco obě boční strany jsou zakřivené. Na zadní straně najdeme fotoaparát, který je nyní uspořádán jinak, jelikož pod snímačem se nachází duálním LED blesk.

Na přední straně najdeme dva stereo reproduktory a NFC anténu v blízkosti vrchního reproduktoru (to je poměrně nevhodné umístění).

gsmarena_004gsmarena_005

Na spodní straně najdeme konektor USB Type-C, což bude u Sony novinka. Nebojte se však, že by telefon přišel o 3,5 mm jack, ten je stále přítomen (na vrchní straně).

Zatím neznáme datum představení, ale víme, že to bude letos. Blíží se IFA, takže mějte oči otevřené, jelikož Sony má v plánu se této akce zúčastnit.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here