Fitness náramek Amiigo – nová závislost při sportu

1

Amiigo Amiigo Amiigo

Na portále se IndieGogo se objevil zajímavý projekt inteligentního náramku Amiigo, který je určen pro všechny sportovce.  Tento náramek zvládne pomocí složitých algoritmů rozpoznat, který sport právě provádíte a podle toho vyhodnotí získaná data přímo do statistik. Představme si například jogging, kdy Vám náramek nabídne údaj o tom kolik jste uběhli, jaký byl Váš energetický výdaj či jak dlouho jste běželi.

Možná si říkáte, že podobných produktů se již na trhu nachází několik v tomto máte jistě pravdu.  Ale žádný z dosavadních řešení si nemůžete vzít sebou do bazénu a většinou jste nuceni mít senzory spárované s telefonem, kde si předem navolíte jakou aktivitu právě provádíte.  Tato nutnost Vám v budoucnu odpadne díky senzoru, který si umístíte na svou obuv a pohybu vašeho těla náramek dokáže rozlišit více než 100 různých sportovních aktivit. Navíc náramek má v sobě vlastní datovou kartu na kterou se zaznamenávají udaje z Vaší sportovní činnosti. Data pujde pote synchronizovat s telefonem nebo tabletem přes Bluethooth, po stáhnutí dat získáte přístup ke statistikám, jak přes aplikaci v telefonu tak i přes web.

Ukázka sportovních aktivit při kterých se dá náramek využít:

  • Posilovna: Zatěžový trening, Cardio terning, CrossFit, Zumba, Spining
  • Kolo: Silniční a horská cyklistika
  • Voda: Plavání a vodní sporty
  • Outdoors: Hiking, Turistika, Jogging
  • Sporty: Basketball, Fotbal, Baseball, Tenis, Golf, Rugby
  • Vlastní aktivity: Máte možnost nahrát vlastní činnost a pojmenovat si ji. Speciální algoritmus náramku rozpozná tuto aktivitu opět v budoucnu.

Jestliže Vás tento náramek oslovil můžete si jej objednat za $99 a podpořit tak jeho vývoj.

rewards

 httpv://www.youtube.com/watch?v=RJHJdonnvok

Zdroj: indiegogo.com

1 komentář

  1. Až na to, že ste prišli s krížikom po funuse. Objednať a prispieť na vývoj bolo možné len do 15.3. Škoda.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here