Filmy z Google Play je nově možné sledovat i offline

0

Jedním z největších problémů streamování médií pomocí webového prohlížeče je nutnost být neustále připojen k internetu. A občas zkrátka nastane ta chvíle, kdy musíte chtě nechtě zůstat offline. Pokud používáte například Hudbu Google Play, určitě dobře víte, že v takovém případě se můžete také rozloučit s veškerou hudbou, kterou byste chtěli přehrávat skrze váš počítač.

google play movies offline

U Filmů je tomu však ode dneška jinak a díky rozšíření pro Google Chrome je již možné, si daný film stáhnout pro offline přehrávání stejně, jako tomu je u mobilních klientů. Svítá se tak na lepší časy a je velmi pravděpodobné, že se s něčím podobným brzy setkáme i u Hudby Google Play. Ta je u nás na rozdíl od Filmů už od října minulého roku oficiálně dostupná a určitě by všichni uživatelé tuto funkcionalitu s radostí uvítali.

chromebook 11 2014

Google se snaží tímto gestem ještě více pomoci svým Chromebooků, které zažívají na americkém trhu velký nákupní boom a jejich prodeje překonaly všechna očekávání. Uvedení podobného rozšíření i pro hudební službu by dávalo určitě smysl a snad se jej brzy dočkáme.

 

Zdroj: engadget

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here