FAVI SmartStick – Android 4.1 Jelly Bean pro vaši televizi

1

Miniaturní zařízení přípomínající USB flash disky, které umožní na každé novější televizi spustit Android, rozhodně nejsou žádnou novinkou. FAVI SmartStick se snaží zaujmout nejen poměrně nízkou cenou, ale také nejnovější verzí operačního systému.

Zařízení, které podporuje rozlišení 720p i 1080p, se k TV připojuje přes HDMI. Na miniaturní tělo zařízení se však vešel také USB konektor standardní velikosti, díky kterému je možné jej propojit s myší či klávesnicí. Samozřejmostí je přítomnost Wi-Fi a interní paměť o velikosti 4 GB nebo 8 GB. Verzi s menší velikostí vnitřní pamětí zakoupíte za 50 dolarů (977 Kč), druhá verze bude k dispozici za 80 dolarů (1563 Kč).

Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean, který umožňuje na obrazovce vaší televize prohlížet internetové stránky, přehrávat videa na YouTube, poslouchat hudbu, hrát hry a stahovat aplikace z Google Play Store. Limitujícím faktorem může být také použitý procesor, jehož konfiguraci ale zatím neznáme. Více informací a možnost předobjednání FAVI SmartStick získáte přímo na oficiálních stránkách výrobce.

via pa

1 komentář

  1. OS: Android (4.0)Resolution: 720P, 1080P (HDMI)Microprocessor: ARM Cortex-A9 @ 1.0 GhzRAM: 1GB DDR3 SDRamBuilt-in WiFi: 802.11 b/g/nStorage: 4GBUSB Port: 2.0Mini USB: DC Input,Micro SD: Up to 32GBRemote Control: InfraredDimensions: 3.6″ x 1.3″ x 0.6″Weight: 0.08 lb.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here