Facebook Live brzy přijde s podobnými filtry jako má Snapchat

0

facebook-live-android-screen-640x410Jedním z rysů služby Snapchat jsou filtry, které uživatelům umožňují, aby se stali kočkou, psem nebo si třeba vyměnili tváře. Jedná se o zábavné filtry, které pomáhají zlepšit uživatelský komfort a služba je díky nim používanější, takže je to výhodné pro obě strany.

Teď to vypadá, že Facebooku se takováto vychytávka líbí, protože během VidCon oznámil, že Facebook Live brzy dostane filtry podobné těm na Snapchatu. Jedná prý se svolením Masquerade, což je společnost, kterou Facebook získal na začátku tohoto roku. Pokud to nevíte, Masquerade je společnost stojící za aplikací MSQRD.

Aplikace je zaměřena na uživatele používající různé filtry/masky, které aplikace poměrně přesně umístí na vaši tvář, díky čemuž dosáhnete fotky nebo videa, na které máte legrační obličej. Zní to povědomě ne? Rozdíl bude nicméně v tom, že ve službě Facebook Live uvidí lidé váš směšně upravený obličej v přímém přenosu, jak by se dalo očekávat.

Bude zajímavé sledovat, jak uživatelé tuto funkci přijmou. Uživatelé Snapchatu a Facebook Live jsou většinou trochu odlišní, takže si musíme počkat, jestli budou tuto funkci lidé na Facebook Live využívat.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here