Externí baterie – energie sbalená na cesty

6

Jistě jste se již dostali do situace, kdy se vám vybilo vaše mobilní zařízení a nikde v okolí nebyla žádná zásuvka. Vy však nutně potřebujete použít vaše mobilní zařízení. Co v tuto  chvíli dělat? Je to jednoduché. Stačí jen mít u sebe naši externí baterii, neboli power bank, se kterou jednoduše dobijete vaše zařízení.

Externí baterie Externí baterie

Co že to je externí baterie? Jde o baterii, kterou jednoduše připojíte pomoci usb kabelu s vaším zařízením a nabíjíte. Externí baterie díky výstupu 5V 1A nabíjí vaše zařízení stejnou rychlostí, jako ze zásuvky. Power bank jsou malé a jejich váhu ani nepoznáte, proto si je můžete vzít všude s sebou. V našem eshopu iVylepseni.cz pro vás máme externí baterie s kapacitou od 2 200 mAh až po 10 000 mAh. Přičemž baterie s nejnižší kapacitou nabije váš mobil cca 1 – 2 krát a baterie s nejvyšší kapacitou nabije cca 4 – 5 krát.

Co vše nabijete pomoci externí baterie? Takřka veškeré zařízení, které se nabíjí pomoci usb kabelu. V podstatě jde o mobilní telefon, tablety, mp3 přehrávače, čtečky knih, digitální kamery, fotoaparáty, apod. Navíc některé externí baterie z naší řady umožňují nabíjet až dvě zařízení najednou. Samotnou externí baterii nabijete jednoduše pomoci usb kabelu, který naleznete v balení baterie.

Proč si power bank tedy pořídit? Pokud se chystáte na dovolenou, nebo na vícedenní festival a budete potřebovat energii pro vaše mobilní zařízení? Pořiďte si tedy externí baterii a dodejte vašemu mobilnímu zařízení šťávu.

6 KOMENTÁŘE

  1. Coz takhle clanek oznacit jako inzerci a vyradit ho z RSS feedu? A nebo udelat seriozni srovnani produktu vice znacek …

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here