EA Origin přijde i na Android a další platformy

0

Když před necelým rokem spustila EA svou vlastní platformu pro digitální distribuci her Origin, tak všude hlásala, že plánuje dohnat a co nejdříve i porazit konkurenční Steam. A ačkoliv za rok urazila poměrně velký kus cesty, tak jí stále do dohnání všech funkcí Steamu pořádný kus zbývá, například mobilní aplikace nebo podpora ostatních platforem.

Právě tento bod ale již nadále platit nebude. Na právě probíhajícím GamesComu totiž EA oznámilo, že plánuje přinést Origin aplikaci na Android, Facebook a chytré televize a dokonce plnohodnotného klienta na OSX.

V případě Androida půjde zřejmě jen o tenkého klienta, jako v případě steamu, tedy aplikaci skrze kterou budete moci komunikovat s přáteli, prohlížet si katalog her a případně možná i nakupovat.

Prozatím není jisté, kdy se aplikace dočkáme. Verze pro Mac bude dostupná od února příštího roku, takže je možné, že se v té době objeví i ta Androidí, možná se jí ale dočkáme i dříve.

A co Vy? Těšíte se na Origin nebo jste zarytí Steamaři, kteří pokud Origin mají, tak jen s odporem a kvůli některým exkluzivním titulům jako Battlefield 3 nebo Mass Effect 3? (Ano, já patřím do té druhé skupiny)

Zdroj: talk, apolice, acentral

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here