Druhá generace herní konzole OUYA

1

16gb-console-plus-controller-black-01 16gb-console-plus-controller-black-02

Po velkém úspěchu herní konzole OUYA na Kickstarteru, se podařilo vyrobit první generaci této herní konzole, jenž si získala fanoušky po celém světě. Ti však vývojářům vytýkali hlavně nekvalitní zpracování herního ovládače a také malé množství her, jenž jsou optimalizovány právě pro tuto herní konzoli.

V posledních měsících optimalizovaných her přibylo na více než 500, což potěšilo všechny majitele této herní konzole, jenže k úplné spokojenosti nedošlo právě díky nekvalitnímu herními ovladači. Dnes se již řešení nachází v oficiálním eshopu v podobě druhé generace herní konzole, došlo zde k vylepšení kritizovaného herního ovladače, jenž je vyroben kvalitněji a nabídne rychlejší a přesnější komunikaci při hraní her. Dále pak byla vylepšena i samostatná herní konzole, ta se nově představuje v elegantní černé barvě. Zároveň došlo k navýšení vnitřního uložiště z 8GB na 16GB a vytvoření nového firmware.

Cena nové konzole OUYA byla stanovena na $129.99 zatím stále máte možnost si zakoupit první generaci za $99.

Specifikace produktu:

  • čryřjádrový procesor nVIDIA Tegra 3 – T33
  • 1GB RAM paměti
  • 16GB interní flash paměť (rozšiřitelná přes USB Port)
  • Rozměry: 75mm x 75mm x 82mm
  • USB 2.0+ Micro USB port, WiFi (802.11 a/b/g/n), Ethernet port a Bluetooth , HDMI port (1080p HD)

Zdroj: ouya.tv

1 komentář

  1. 2 odstavce – 7x slovo konzole… do očí bijící 🙂 Myslel jsem si, že vám kritika pomůže, ale je to furt stejné. Kašlu na vás, vám už nic nepomůže.

    Jinak konzole je výkonově prostě na nic. Byla to jen nafouklá bublina

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here