Dron, který si nechala patentovat společnost Xiaomi, se bude nejspíše ovládat gesty.

0

xiaomi-drone-patent-doc-031V posledních měsících jsme slyšeli několik zvěstí o novém dronu od Xiaomi . Nicméně až do teď jsme nezaznamenali žádné úniky, týkající se tohoto produktu. Nyní odhalují nové patentové dokumenty pár detailů o dronu této společnosti. Patent byl podán v srpnu.

Podle nedávno publikovaných patentových dokumentů čínského úřadu pro patenty, by mohl být dron řízen nositelným zařízením. Na obrázcích odhalených úřadem, to vypadá, že se dá dron ovládat pomocí různých gest.

Xiaomi dron by mohl být připojen k Xiaomi Mi Band. Po připojení, by mohl uživatel provádět jednoduchá gesta, jako pohyb zápěstí, jimiž by dron řídil. Například na jednom z obrazů vidíme, že uživatel jedoucí na kole provádí některá gesta jimiž řídí dron výše. Odhadujeme, že gesto by mohlo být signálem pro dron, aby se vznášel nad uživatelem jedoucím na kole a začal natáčet video.xiaomi-drone-patent-doc-021Vypadá to, že taková gesta by se mohla opravdu hodit i různým dobrodruhům a nadšencům. Ovládání gesty otevírá těmto nadšencům nové příležitosti.

Dřívější zvěsti tvrdily, že by mohl dron stát kolem 999 juanů ($ 154). Byli byste ochotni tuto sumu za dron ovládaný gesty utratit?

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here