Dragon, Fly! – pomozte malému dráčkoli létat

0

Dnes se po delší době podíváme na jednu velmi jednoduchou, leč poměrně zábavnou a příjemně zpracovanou hru s názvem Dragon Fly.

Jak již napovídá název, ve hře se zhostíte role malého dráčka a to dokonce tak malého, že ještě neumí létat. Ani to mu však nebrání, aby se rozhodl prozkoumávat svět a vzdálil se od své matky. A právě v tomto momentu nastupuje hráč a začíná dráčka ovládat.

Nejde však o nic těžkého, dráček se totiž sám pomalu pohybuje po 2D kopcovitém terénu a Vaším jediným úkolem je tak ztěžknout vždy když se blížíte k prohlubni a nabrat tak potřebnou kinetickou energii pro následné vymrštění vzhůru do oblak a takhle znovu a znovu až do té doby než Vás doletí a zastaví matka. Jediné „tlačítko“, které tak využijete je vlastně celý displej, který stiskněte vždy před prohlubní a uvolníte v jejím nejnižším bodě.

Aby hra nebyla tak monotóní, tak na Vás čekají různorodé úkoly jako dostat se na 2. ostrov nebo zvládnout 3 dokonalé průlety prohlubní v řadě, za jejiž splnění dostenete vždy o 5 sekund delší náskok před matkou a o trochu většího dráčka s novou barvou kůže. Každý den se také mění grafika jednotlivých ostrovů a kdyby Vám to bylo pořád málo, tak máte ještě možnost porovnat své výsledky s kamarády pomocí online žebříčků.

Nakonec nechybí ani povedená grafika s příjemně pohádkovým zvukovým doprovodem, díky čemuž mi nezbývá nic jiného, než hru doporučit. Jedna vada na kráse tu ale bohužel je, a sice fakt, že nápad hry silně kopíruje na iOS populární Tiny Wings.

Zdarma

Podporované verze Androida: 1.6+
Velikost: 3.2MB
App2SD: Ano

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here