DotView pro HTC One M8 byl „hacknut“

5

htc-one-m8-dotview-case-hack

Telefon HTC One M8 nejspíše nemusím žádnému fanouškovi představovat. Kvalitou zpracování a svým designem doslova válcuje konkurenci. Velice zajímavým doplňkem tohoto telefonu je nepochybně kryt DotView, který působí poměrně elegantně.

Obal DotView je obal, který za pomocí svitu displeje Vašeho telefonu Vás upozorňují na různé notifikace. Ovšem, v originálním software je počet těchto notifikací poměrně omezený a nejedná se o téměř žádný zázrak.

Stačilo tedy jen chvíli počkat, než někdo šikovný toto pouzdro zneužije k zobrazování všech notifikací – což se stalo právě v nedávné době. Vývojář Shen Ye na svém profilu Google+ totiž uveřejnil obrázek, na kterém se objevila notifikace, která není v základu k dispozici – konkrétně se jedná o notifikaci Twitteru.

Je tedy jen otázkou času, kdy vývojář svůj výtvor naplno dokončí a vydá jej na světlo světa. Díky této úpravě se totiž pouzdro posune s funkčností zase o kousek dále.

 

Zdroj: Phandroid

5 KOMENTÁŘE

  1. Sorry ale myslím že tady uvedené informace nejsou přesné. Pouzdro Dot View žádné Led diody nemá, je založeno na perforaci skrz kterou prosvítají notifikace na display.

  2. Dobrý večer,
    omlouvám se za chybu s LED diodami, kterou jsem v článku uvedl. Článek byl upraven a nyní by měl býti v pořádku.

    Přeji Vám hezký zbytek večera,
    Martin Kadlček

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here