Doručování zásilek od Amazonu

0

prime-air_04-840x465

Tento týden vydal Amazon aktualizaci o svém projektu „Prime Air“. Vzpomínáte si na ty létající drony na doručování balíku, tento projekt se před pár lety zdál jako sci-fi. Ovšem v této době se to zdá velmi realné.

Nejnovější aktualizace obsahují malý výběr nových fotek a taky videa, která se vyznačují především tím, že v nich má hlavní roli Jeremy Clarkson. K dispozici jsou informace o dronu a pohled na nový design.prime-air_01-840x457

Zde je vidět starší model quadcopter Amazon PrimeAir.

Amazon Prime Air vypadá jako kříženec mezi vznášedlem a tradičním letadlem. Nový model je schopen se pohybovat jak vertikálně, tak horizontálně, a také umožňuje snadné přistání a vzlety, stejně jako rychlejší a efektivnější druh letu. Tento dron může dosáhnout výšky přibližně 120 metrů,a dokáže létat více než 85 kilometrů za hodinu a může doletět až 24 Km.

m.youtube.com/watch?v=MXo_d6tNWuY
Dron v sobě bude mít specializovaný software, který pomůže aby se drony navzájem nesrazily, a také bude moci skenovat ideální místo přistání a odložení balíčku. V plánu Amazonu je provozovat flotilu bezpilotních letounů v různých tvarech a velikostech, aby mohli obstarávat různá prostředí. Dron by se měl dostat do plného provozu kolem roku 2017.

Zdroj: Android Authority

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here