Dokovací stanice pro Nexus 7 se začne prodávat na začátku prosince

3

Na japonských, norských a portugalských internetových stránkách se objevily první informace o dostupnosti dokovací stanice pro Nexus 7. Toto oficiální příslušenství sice uniklo už na konci července, dosud js,e však neměli k dispozici žádné informace o začátku prodeje. Podle japonského zastoupení Asusu se dock začne prodávat už na záčátku prosince. Jeho můžeme očekávat kolem 40 dolarů, v přepočtu asi 780 Kč. Zatím není jasné, zda se dockovací stanice pro Nexus 7 bude prodávat také na českém trhu.

Dokovací stanice umožňuje tablet umístit do správné polohy pro pohodlné sledování filmů či prohlížení fotografií. Na zadní straně se nachází 3,5mm jack pro přípojení externích reproduktorů a micro USB konektor pro připojení k nabíječce.

V tenkém a lehkém těle Nexusu 7 nalezneme sedmipalcový IPS displej s rozlišením 1280×800 pixelů krytý odolným sklem Gorilla Glass, čtyřjádrový procesor Tegra 3 s taktem 1,3 GHz, 1GB RAM a přední kameru pro videohovory. Samozřejmostí je podpora technologií Wi-Fi, GPS a Bluetooth. Dlouhou výdrž (až 8 hodin přehrávání HD videa) by měla zajistit baterie s kapacitou 4325 mAh. Operačním systémem je nejnovější Android 4.2 Jelly Bean s integrací všech služeb od Googlu.

zdroj: ta

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here