Dnes poslední dárek z Velikonoční ošatky: kredity ke stažení aplikací, hudby a knížek

4

Dnes je poslední lednový den a Vodafone pro nás ve své Velikonoční ošatce schoval poslední dárek. Tentokrát se nejedná o žádnou aplikaci, ale 50 volných kreditů, které můžete libovolně utratit za stažení aplikací, hudby, knih, obrázků nebo videí z Vodafone Galerie. Jeden kredit odpovídá 1 Kč. Kredity získáte kliknutím na tlačítko „Stáhnout“ ve Velikonoční ošatce.

Již zítra se navíc aplikace Velikonoční ošatka změní ve Vodafone Galerii, stačí ji aktualizovat běžnou cestou přes Android Market. Pokud nechcete čekat, můžete volné kredity utratit už nyní přes mobilní webové rozhraní na m.vodafone.cz/galerie.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4 KOMENTÁŘE

  1. V mobilu mi to ukaze ze stranka neni dostupna. A kdyz si ji tady otevru v novem okne. Tak mi to ukazuje ze zadny kredity nemam. Ale kdyz otevru osatku. Tak mi to ukaze ze je mam pripsany

  2. Do pr—– Nejvíc mě naserou ke konci. Jednak se mi aplikace nabídla aktualizovat jakmile jsem otevřel ošatku, takže jsem souhlasil a jakoby jsem se nedostal v ošatce k tomu, abych je vybral. Takže žádné bonusové body nemám, i když na webu vodafonu píšou že stačí pouze aktualizovat aplikaci a body dostanu. Píše to ale prostě 0. A jednak jak jsem koukal, tak mě to ani trápit nemusí, protože už vím že u všeho co je v té galerii mi to píše že s mým telefon není nic kompatibilního, i když to tam je – Takže nic stáhnout stejnak nejde, ikdyž by to třeba nechtělo žádné body.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here