Displej Samsungu Galaxy S8 by měl zabírat přes 90% čelní části telefonu!

0

samsung-galaxy-s8Již víme, že Samsung představí model Galaxy S8 na začátku příštího roku a známe předběžné specifikace, což však ani zdaleka neznamená, že víme vše.

Park Won-sang, který je v Samsungu hlavním inženýrem divize zabývající se výrobou a vývojem displejů totiž prozradil zajímavou novinku.

Divize Samsung Display Co. pracuje na displeji, který bude zabírat celou čelní stranu a již v příštím roce budeme mít k dispozici displej, který bude moct zabírat více než 90 procent čelní části.

To tak nejspíše znamená, že displej Samsungu Galaxy S8 bude v poměru k tělu zabírat asi o 20% větší část čelní strany telefonu než tomu bylo u modelů Galaxy S7 a S7 Edge jejichž poměr displeje k tělu je 72% a 76%.

Xiaomi nedávno představilo model Mi MIX, jehož 6,4-palcový Full HD (2040 x 1080 pixelů) displej zaujímá v poměru ke keramickému tělu celých 91,3% čela telefonu.

Podle zvěstí by měl Samsung Galaxy S8 přijít s 5,5-palcovým 4K displejem (kvůli VR), procesorem Qualcomm Snapdragon 830 nebo Samsung Exynos 8895 a 6 GB operační paměti. Objevily se již také zvěsti, podle nichž bude displej tohoto telefonu zakřiven jak po stranách, tak v horní a spodní části obrazovky. Očekává se, že telefon přijde hlavně se „vzhledným designem“ a „lepším fotoaparátem“. Telefon by mohl disponovat také systémem optického rozpoznávání otisků prstů.

Představení Samsungu Galaxy S8 by mělo proběhnout na akci Mobile World Congress 2017 v únoru a k dispozici by měl být již v březnu.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here