Digno Rafre: smartphone omyvatelný mýdlem!

0

kyocera_digno_rafre_3

Výzkumy jež byly prováděny v minulosti ukázaly, že chytré telefony, zejména displeje, jsou lákadlem pro velké množství bakterii, které jsou více nebo méně nebezpečné pro naše zdraví. Jste-li člověk, jež musí mít vše čisté ba dokonce i telefon, ale nemůžete, protože by jste si ten svůj zničili kdyby jste ho myli mýdlem?Dnes můžete, a to díky společnosti Kyocera a KDDI. Digno Rafne je odolný vůči horké vodě, až do teploty 43°C a lze jej prát mýdlem aniž by jste ho zničili. Digno_Rafre-635x337

Pokud jde o technické podrobnosti, Digno Rafre je dodáván s displejem  5 palcovým displejem ss HD rozlišením, 2 GB RAM a 16 GB interní paměti. Fotky budete pořizovat 13Megapixelovým  fotoaparátem na zadní straně, a 3000mAh baterií. Plná konektivita s podporou sítě 4G / LTE, WiMAX, operační systém Android 5.1 lollipop.  Digno Rafre je odolný proti nárazům, takže i nemotorný uživatel jej může používat bez obav z poškození.

youtu.be/Vc6eNqoLeQs

Prodejní cena tohoto podivného smartphone je 57,420 jenů, což odpovídá asi 440 eur, a je cenově dostupné pro dnešek a pravděpodobně navždy, jen v Japonsku, kde bude na trhu od příštího týdne.

Zdroj: TuttoAndroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here