Developer Console 2.0 je venku z beta testovaní, stará zmizí 15. dubna

0

shots_apk-new

Kompletně přepracovaná vývojářská konzole Google Play, skrze kterou programátoři dávají a následně spravují své aplikace na Google Play byla prvně představena již na loňské konferenci Google I/O. Po čtyřech měsících od odhalení, v říjnu taktéž minulého roku, byla pak spuštěna její testovací priview verze.

A nyní, přibližně po 10 měsících od prvního uvedení se přehoupla z testovací do plné verze. Zatím tedy není povinná pro všechny vývojáře, od 15. dubna ale bude. V ten den totiž dojde, pokud se tedy v té nové neobjeví žádné závažné chyby, původní verze definitivně odstavena a všechny účty na ní budou automaticky přepnuty.

Samozřejmě ale není třeba na tento den čekat. Stejně jako to šlo u preview verze, i na aktuální finální verzi 2.0 se lze přepnout pomocí tlačítka „Try new version“, které naleznete v hlavičce stránky.

A proč vlastně novou verzi používat? Kromě toho, že nabízí přehlednější uživatelské rozhraní, tak poskytuje také větší množství všemožných grafů stahovanosti, pádů, atd., nabízí nahrání vlastní grafiky a screenshotů ke každému jazyku zvlášť a další spoustu zajímavých informací.

Zdroj: Android developers blog

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here