Denních uživatelů mobilní aplikace Facebooku je více na Androidu než iOS

5

O tom, že Android roste, a to navíc velmi rychle, se se mnou asi nikdo z Vás dohadovat nebude. Přeci jen dokazuje to nejedna věrohodná zpráva, a jakožto trend se to dá navíc pozorovovat i mezi mladými, kteří když si dnes kupují chytrý telefon za rozumnou cenu, tak povětšinou bez rozmýšlení šáhnou právě po nějakém Androidu.

I přes tento růst ale Android po většinu času stále jen doháněl iOS, například v počtu stažení z oficiálního obchodu, počtu zařízení nebo podílu v celosvětovém podílu. Ve většině sice časem iOS i překonal, jedna meta však zůstávala až do nedávna nepokořena, a sice počet přístupů skrze mobilní aplikaci na nejpopulárnější sociální síť – facebook.

A právě zde Android konečně vyhrál. Rozdíl tedy není nikterak propastný, Androidí aplikaci denně zapne 58.3 milionů lidí oproti 57.4 milionům na iOS, i tak jde ale o, ačkoliv se to nemusí zdát, poměrně významný milník.

Facebook si totiž možná uvědomí, že je Android důležitý a bude pokračovat v plnohodnotné podpoře jeho mobilní aplikace, která byla až do nedávné aktualizace doslova hrozná a ani s ním není úplně bezchybná.

Via: ac

5 KOMENTÁŘE

  1. Mě facebooková aplikace vůbec nepřihlásí. Hádám (nezkoušel jsem to), že nedokáže přihlásit účet přes šifrované spojení, které jsem si na facebooku nastavil.

  2. jezis jdete uz do p*ce ku*va-apple a iOS je nejvic kvalitni zbozi v elektronice!proto je patricne ocenene!neda se prodavat za 10000 jako s*it nokie a samsungy-proto ma po*elanej android vic lidi!ptz si neumej vydelat na kvalitu!tvle to by me vzdycky po*ral.hold na to maj v americe no.kde je to i levnejsi nastesti.nez v nasem pos*anym cesku.tak se klidnete s kecama uz ku*va

  3. No to se teda android moc nepřekonal když běží na každém šrotu. To spíš naznačuje to, že to zatím moc nezvládá v poměru vyrobených telefonu s androidem a počtu firem, které ho vyrábí a jediným iPhonem. iOS je mnohem kvalitnější systém, než nějaká zelená nemoc.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here