Další emulátor odstraněn z Android marketu – Snes9X

3

Kauza odstraňování emulátorů z Android marketu bohužel stále neskončila a po skupině emulátorů od yongzh a PSX4Droidu potkal nezáviděníhodný osud i taktéž poměrně populární SNES/Super Famicom emulátor s názvem Snes9X. Stejně jako v předchozích případech, i tentokrát přišlo od Google pouze automatické a naprosto nic neříkající oznámení:

This is a notification that the application, Snes9x EX with package ID com.explusalpha.Snes9x has been removed from Android Market due to a violation of the Developer Content Policy. Please review the Content Policies and Business and Program Policies before you create or upload additional applications. Note that repeated violations may result in a suspension of your Android Market Publisher account.

Toto je oznámení, že aplikace Sne9x EX s ID balíčku com.explusalpha.Snes9x byla odstraněna z Android marketu z důvodu porušení Developer Content Policy (podmínky týkající se vyvíjeného a publikovaného obsahu). Prosíme, znovu si přečtěte Content Policies (podmínky obsahu) a Business and Program policies (obchodní a programové podmínky), předtím než vytvoříte a nahrajete další aplikace. Opakované porušovaní pravidel může vést až k suspendaci Android market vývojářského účtu.

Autor dal naštěstí pro všechny zájemce samotné .apk (instalační balíček) zdarma ke stažení na své stránky. O případném pokračování Vás budeme samozřejmě informovat.

A co Vy? Také jste nadšeni z toho, že máme na marketu spousty polofunkčních, duplicitních anebo dokonce i závadných aplikací a Google namísto toho aby s nimi něco udělal, tak maže dobře fungující emulátory?

Zdroj: androidgamer

3 KOMENTÁŘE

  1. To mi přesně na Androidu vadí, že je zaplevelenej všemožnými, hnusnými a nefunkčními aplikaci, které akorát zhoršují hledání a některé obsahují i vir.

  2. V pohode. Všetko je lepšie ako App Store ale nevidim prekažku prečo nevytvoriť vlastny market. Ale nie s nelegalnym SW! app od CM a XDA fora ale nie cracknute hry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here