CyanogenMod 9 dostane vlastní hudební přehrávač

0

CyanogenMod je nejen nejoblíbenější androidí ROM, ale také jednou z nejrychlejších a nejčistších. Je totiž postavena na základním Androidu bez zbytečných doplňků a úprav. I přesto ale CyanogenMod obsahuje stálé více vlastních aplikací.

Například CM9 postavený na Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich brzy dostane úplně nový hudební přehrávač, jehož čisté rozhraní zapadající do ICS nabídne velké množství zajímavých a užitečných funkcí. Například funkci „Shake“, která bude využvat akcelerometr telefonu. Po zatřesení přístrojem dojde k přepnutí na další skladbu nebo se provede jiná uživatelem definovaná akce. Nebude chybět ani integrace s hudební sekcí Android Marketu a možnost změny vzhledu.

V současné době ještě není hudební přehrávač ani ve zdrojových kódech CyanogenModu 9. Máme ale dobrou zprávu pro všechny uživatele, včetně těch nepoužívajících CyanogenMod. Hudební přehrávač totiž pravděpodobně bude ke stažení zdarma z Android Marketu. Vydání finální verze CM9 se očekává na leden nebo únor 2012, ve stejnou dobu bude vydána také aplikace nového přehrávače.

zdroj: ac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here