Čtveřice nových her přidána do Humble Indie Bundle for Android 3

4

U originálních Humble Indie Bundle akcí je poměrně běžné, že v průběhu jejich trvání pomalu přibývají další hry. Co si však pamatuji, tak se zatím nikdy nestalo, že by jich přibylo skoro stejně, kolik jich tam bylo na začátku.

Nicméně vše je jednou poprvé a v Humble Indie Bundle tak nyní kromě původní pětice, kterou jsme si představili při začátku akce naleznete ještě další čtyři hry. Stejně jako Spirits z původní pětice jsou novinky podmíněné zaplacením více než aktuální průměrné částky.

Nicméně pokud již balík koupený máte a platili jste za něj více, než bylo v té době průměr, tak ke hrám samozřejmě přístup máte  a nemusíte doplácet případný rozdíl do aktuální průměrné částky.

Nové hry:

 • World Of Goo – Jedna z nejvíce oceňovanějších indie her, ve které máte za úkol postavit z ropných kuliček Goo mosty a věže a dostat se pomocí nich k vysávací trubce. Dodávaná s úžasným soundtrackem.
 • Osmos – Relaxační hra, ve které se máte za cíl vyhýbat větším buňkám a naopak požírat ty větší.
 • Anomaly – Klasická střílečka z ptačí perspektivy
 • Edge – Dost možná nejoblíbenější hra ještě ze starých Java telefonů, ve které ovládáte kostku a snažíte se jejím překulováním dostat do cíle.

Zdroj & link: Humble Indie Bundle for Android 3

4 KOMENTÁŘE

 1. Pokud už balík máte, tak co pozoruji, bonusové hry vždy dostanete za jakoukoliv částku, nadprůměrná být ani nemusí. To platí až pro následující kupce po odhalení bonusu. Nicméně všechny tyto 4 bonusové hry už byly součástí jednoho z minulých Humble Bundle for Android, takže mi vlastně nic nepřibylo, jen World of Goo, které mi na mobilu neběží a na Steamu už jsem ho kupoval dřív.

  • Alespoň dříve to bylo, tak že se ty hry odemkly jen těm, kteří v době kupování zaplatili více než byl průměr. Tj. ne těm, kteří za začátku koupili balít třeba za $1. Fakt je to teď jinak?

   Je to možné, sám jsem tenhle už nekupoval, na steamu všechny hry až na Bit.TripBeat mám (a tam mám naproti tomu BitTripRunner) a na telefonu bych hrál jen World Of Goo (na mobilu koupeno dvakrát), Osmos (taktéž) a Edge (v bleděmodrém).

   //Spacechem je taky fajn, ale na SGS s rozbitým displejem by to bylo utrpení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here