Cortana prozradila v reklamě, co si na sebe vezme na vyhlášení Brit Awards

0

Kapela Clean Bandit , výherce Grammy Award, se stala součástí nové reklamy podporující hlasem vybavenou virtuální osobní asistentku Cortanu pro Windows Phone. Ve spotu, který je momentálně vysílán v britské televizi, Cortana sama říká, že se společně s kapelou zúčastní předávání cen 2015 Brit Awards. Tvůrci krátkého videa se snažili dát na odiv možnost asistentky připomínat různé události a informace uživateli, což je jedna z mnoha jejích vychytávek.  Ve videu žádá členka kapely Grace  Cortanu, aby jí připomněla, že má říct dalšímu členu Neilovi, aby se na večer neoblékl ve stylu 1996. 

1

Když se zeptá muzikant Cortany, co si hodlá obléct na večer ona, ta jednoduše odpoví, že půjde v telefonu. Vtipnou reakcí chtěli tvůrci zase upozornit na to, že Microsoft přidal svojí virtuální asistentce osobnost, stejně jako to udělal Apple se Siri.

http://www.youtube.com/watch?v=WbGJ360hBQw

Víme také, že Microsoft vybavil Cortanu jistými předpovědními algoritmy, čímž ji nechal predikovat výsledky světového poháru a Super Bowlu. Pokud se jí tedy hezky zeptáte, řekne Vám i její názor na to, jak dopadnou dnešní Academy Awards. Vidíme tedy, že si ráda pokecá s hvězdami, ale zvládne i uhodnout, kdo si odnese letos Oscara za nejlepší film?

Mimochodem taky Vám příjde povídání si s virtuální asistentkou přinejmenším děsivé? Za obnos, který však dostala kapela za tuto reklamu bychom si nejspíš s touto modrou holkou šikovnou pokecali také. 🙂

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here