Co přináší nový Apple iPhone 7? Podívejte se na uniklé rendery

0

Server GSMArena získal „exkluzivní“ snímky chystaného iPhonu 7. Důvěryhodným zdrojem je někdo působící v oblasti výroby pouzder, což už se v minulosti mnohokrát stalo a později ukázalo jako věrohodný zdroj informací. Pokud jsou tedy snímky pravé, tak pro mnoho z nás jsou letošní iPhony velkým zklamáním.gsmarena_001

Zachycený iPhone 7 je po designové stránce velice podobný svému předchůdci iPhonu 6 a 6S. Hlavní a nejvýraznější změnu Apple tedy provedl hlavně u anténních plastových předělů, které nově vedené po hranách tolik nenarušují čistotu jednoduchého vzhledu. Zase velice zamrzí vystouplý fotoaparát, který už i jiní výrobci mají zarovnaný s okolním povrchem.

gsmarena_002 iphone-7-2016-render-obr3-680x680

Dále si můžeme všimnout absence 3,5 mm konektoru Jack, jehož funkcionalitu tak nejspíše opravdu přebere systémový Lightning konektor (používáný dále pro synchronizaci dat a nabíjení). Na spodní straně je také zajímavé, že se Apple vrátil ke „dvojité mřížce“, kterou výrobce dříve používal pro reproduktor + mikrofon. U posledních generací byl přitom mikrofon integrovaný do jiné části, takže se tím pádem možná u iPhonu 7 dočkáme také několikrát spekulovaných stereo reproduktorů.

Nového iPhonu bychom se tedy měli dočkat, jako vždy někdy na podzim.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here