Co jsou někteří lidé schopni udělat pro dokonalou selfie? Třeba zničit 126 let starou sochu!

0
Socha Portugalsko
Socha v březnu

Všichni víme, že někteří lidé jsou tak posedlý focením selfies, že si při honbě za tou nejlepší občas dokonce ublíží nebo se v horším případě zabijí. Oběť tohoto incidentu sice nikdy živá nebyla, ale byla stará 126 let… Jedná se o sochu z portugalského Lisabonu.

po pádu
Zničená socha

Plátek The New York Post nás informoval o tom, že mladý muž si chtěl pořídit perfektní selfie se 126 let starou sochou portugalského krále, který se jmenoval Dom Sebastiao. Bohužel byl příliš náročný, a tak ho nenapadlo se před sochu prostě postavit a udělat si s ní selfie stejně jako to před ním udělalo mnoho jiných. Chtěl být originální, a tak ho napadlo vylézt na vrchol sochy.Na sochu, která byla umístěna někde na lisabonském nádraží Rossio, už budou moct návštěvníci pouze vzpomínat, jelikož socha pochopitelně nesnesla váhu mladého muže, který vylezl až na vrchol a jednoduše se s ním sesunula k zemi. Je až dech beroucí, co jsou někteří jedinci schopni udělat pro zajímavou fotku na Instagram nebo jinou sociální síť.

Jelikož socha patřila státní organizaci, je pochopitelné, že se chystá mladého muže žalovat. Je také velice pravděpodobné, že bude tento mladík za újmu, kterou způsobil na Portugalském národním symbolu, nepříjemně potrestán.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here