ClockWorkMod Recovery s podporou dotykového displeje [video]

1

Vývojář Koush představil oficiální verzi ClockWorkMod Recovery Touch. Jak už název napovídá, je toto recovery zajímavé podporou ovládání pomocí dotykového displeje. Zapomeňte tedy na tlačítka pro ovládání hlasitosti, pomocí kterých se ovládá většina recovery.

ClockWorkMod Recovery Touch je zatím pouze ve stádiu testování a není ho možné stáhnout. Prozatím se tedy musíme spokojit s následujícím videem. Podle vývojáře se recovery brzy dočká lepšího grafického zpracování a dalších vylepšení.

httpv://www.youtube.com/watch?v=pgQ5qaCjR-8

„Dotykové recovery“ není úplnou novinkou. Stejné možnosti nabízí například nedávno představený Team Win Recovery Project 2.0.

„Recovery je jednoduchý systémový program, který je uložený v paměti telefonu a po nastartování telefonu do speciálního režimu ala Nouzový režim u Windows, umožňuje provádět s telefonem základní systémové operace – zálohování a obnovu systému, mazání datových a pomocných (cache) paměti telefonu, rozdělení a formátování mikro SD karty, nahrávání kompletní ROM nebo její části apod.“  zdroj: wiki.androidforum.cz

via ta

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here