Chytré ručičkové hodinky Cookoo se začaly prodávat na českém trhu

0

cookoo

Na český trh nedávno dorazily chytré analogové hodinky Cookoo, které jsme poprvé mohli spatřit v lednu na veletrhu CES 2013. V jednom z tuzemských internetových obchodů je novinka dostupná za 3 333 Kč, což je sice o skoro tisícovku více ve srovnání s cenou na oficiálních internetových stránkách, na druhou stranu však odpadá poštovné a případné problémy s reklamací.

Cookoo jsou klasické analogové hodinky, které se pomocí technologie Bluetooth spojí s vaším smartphonem a zobrazí informace o příchozích textových zprávách, hovorech, upozorněních z Facebooku, vybité baterii telefonu apod. Jedná se o jednoduché, elegantní a přitom velmi funkční řešení.

Chytré hodinky však nabízejí několik dalších užitečných bonusů. Pomocí speciálního tlačítka s nastavitelnou funkcí lze například ohlásit svou polohu na Facebooku nebo jej použít jako dálkovou spoušť fotoaparátu. V případě, že ztratíte  smartphone, lze pomocí hodinek spustit hlasitý alarm, který vám pomůže v jeho nalezení.

Cookoo jsou v České republice dostupné v několika barevných provedeních. Zklamáním je prozatím chybějící podpora Androidu, která by se však měla objevit v nejbližší době. V současné době jsou hodinky kompatibilní pouze s operačními systémy iOS 5 nebo iOS 6.

Cookoo chytré černé lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Graf ceny produktu Cookoo chytré černé poskytuje server Heureka.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here