Chytré boty od Xiaomi představeny

1

Většina z vás si již pravděpodobně zvykla, že o společnosti Xiaomi se doslýcháme takřka neustále. Obvykle je to však ve spojení s jejími smartphony. Ty ale nejsou jedinými produkty, které společnost vyrábí. V jejím portfoliu můžete nalézt například chytré váhy, žárovky, čističky vzduchu, inteligentní zásuvky a mnoho dalšího.

představení bot

Nyní nás Xiaomi informovala o novém zajímavém produktu, na kterém pracovala společně s předním výrobce sportovního oblečení a vybavení, s firmou Li-Ning.

ukázka čipu

Obě společnosti zkombinovaly své znalosti a pustily se do vývoje chytrých bot. Ty v sobě mají zabudovaný čip zaznamenávající například data o počtu kroků, vzdálenosti, průměrné rychlosti chůze nebo spálených kalorií. Naměřená data pak přepošle do vašeho smartphonu. Tato novinka je navíc odolná vůči vodě, prachu i nadměrnému tlaku. Na čínském trhu startuje oficiální prodej 20. července. Na výběr budete mít z několika barevných variant ve dvou cenových kategoriích. Ten levnější vás vyjde na 199 Yuanů (cca 791 Kč bez DPH). Pro ten dražší si budete muset připravit 399 Yuanů (cca 1 600 Kč bez DPH).

různé barevné kombinace

Zdroj: gizmochina.com

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here