Chytrá domácnost: bezdrátové nabíjení made in IKEA

0

Ikea IQ titul

IKEA zařadila do svého sortimentu bezdrátové nabíječky, které krásně zapadnou mezi ostatní vybavení bytu a snadno je umístíte tam, kde je potřebujete nejvíc, navíc bez hledání zásuvky a překážejících kabelů.

Chytré mobily se již staly nedílnou součástí našich životů, chtěli jsme proto, aby i jejich dobíjení bylo rychlé a snadné. Proto jsme navrhli kolekci bezdrátových nabíječek, díky níž bude dobíjení mobilů a další elektroniky mnohem jednodušší a méně viditelné. Zamotaným kabelům tak můžete dát sbojem!

https://www.youtube.com/watch?t=28&v=O78qA3GcRKE

Nabíječky od IKEA podporují nejrozšířenější standard bezdrátového dobíjení (Qi). Majitelé smartphonů bez podpory bezdrátového dobíjení mohou využít speciální kryt, který jim bezdrátové dobíjení umožní. V IKEA naleznete kryty pro bezdrátové dobíjení VITAHULT. (např. pro Samsung S3, S4 a S5  zakoupíte za 299,- Kč).

Bytoví architekti se snažili integrovat bezdrátové nabíječky, tak aby byly přirozenou součástí našich domovů. Můžeme je tak nalézt ve stolcích a lampách, využít speciální podložky s podporou bezdrátového nabíjení (jednoduchá 799,–, trojitá 1 690,–). Případně můžete si zakoupit speciální instalační sadu a integrovat nabíječku do svého stávajícího nábytku.

bezdratove dobijeni IKEA

IKEA IQ

Univerzální bezdrátová nabíječka JYSSEN

Univerzální bezdrátovou nabíječku lze umístit do otvoru na kabely u stolů nebo zabudovat do jakéhokoli nábytku. Zabudování bezdrátové nabíječky JYSSEN si  můžete vytvořit místo na nabíjení přístrojů přesně tam, kde potřebujete. Výsledkem bude nabíječka šitá přesně na míru, která bude dokonale vyhovovat všem vašim potřebám. Bezdrátová nabíječka JYSSEN 799,–

JYSSEN

 

Zdroj: ikea.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here