Chystá Sony další chytré hodinky?

0

Společnost Sony si registrovala dne 24. 12. 2013 u FCC (The Federal Communications Commission) ve Spojených státech zařízení s označením BT Wrist Notifier SWM10 (Volně přeloženo: oznamovatel na zápěstí.). Mohlo by se jednat o další chytré hodinky.

sony_logo

Zařízení je certifikováno pro Bluetooth a NFC pásma. Z dokumentů, které jsou dostupné na FCC je vidět, že se jedná o přístroj, který se připevňuje na zápěstí. S největší pravděpodobností by mohlo jít o chytré hodinky. Sony SmartWatch, jak se chytré hodinky od Sony jmenují, by mohly odpovídat i označení písmeny SMW.

Původní dvě verze zařízení byly bezesporu zajímavým doplňkem k mobilnímu telefonu, které bohužel trpěly některými neduhy relativně nového segmentu elektronických zařízení. Samsung se svým modelem Galaxy Gear nastavil laťku poměrně vysoko a můžeme se domnívat, že se Sony snaží zareagovat co nejrychleji, aby Samsung dohnalo, ne-li předběhlo, když se spekuluje o dalších modelech výrobců, které by měly být uvedeny na trh.

image_thumb298

O jaké zařízení se bude jednat zatím s jistotou nevíme. Můžeme však předpokládat, že bude představeno na veletrhu CES2014. Tam se na začátku ledna bude konat tisková konference společnosti Sony, jak to vyplývá z oficiálních dokumentů. Na ní by tedy mohl být představen nejen první osmijádrový telefon od Sony, ale také třetí generace chytrých hodinek SmartWatch.

Zdroj: FCC

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here