Česká televize spustila iVysilání i pro Andriod

19

Po dlouhém čekání dnes Česká televize konečně uvolnila aplikaci iVysílání pro mobilní operační systém Android. Konečně tak stejně jako dříve uživatelé iOS dostanete přístup k videoarchivu s většinou pořadů za poslední čtyři roky a to ze všech čtyř kanálů České televize.

Ačkoliv aplikace samotná téměř žádná omezení neobsahuje, vyžaduje totiž pouze Android 2.1+ a alespoň QVGA displej, tak má na určité skupině zařízení problémy někdy problémy, pravděpodobně však způsobené připojením.

Desire Z 2.3.3 (stock) – Ano
Vodafone 845 CM RC1 7.1 – Ano
HTC Desire HD ?Stock – Ano
LG OO Stock – Ano
Samsung Galaxy Ace 2.3.3 – Ano
Wildfire S – Možné problémy
SGS II – Možné problémy
Blade CM7 – Možné problémy
Nexus S Stock – Ne
Galaxy S CM7 – Možné problémy

LINK KE STAŽENÍ

A jak funguje aplikace Vám?

Zdroj: sa

19 KOMENTÁŘE

 1. Asi hodně hloupý dotaz, ale kdž mobil nemá DVB-T tuner, tak proto jsou tady tyto aplikace? A vše se stahuje přes internet, nebo jak to je?

 2. Mně na Galaxy S CM7 jede úplně bez problémů….. těm co to nejde, tak ti maj spíš problém s routerem, než s mobilem

 3. Kromě online vysílání všech čtyřech kanálů České televize…… kde to najdu ?? Ani ve video ukázce to nemáte….

  • Resp. aplikace se rozjede, ale nenacte zadne video. Porad nacita, nacita a pak zahlasi „nepodarilo se pripojit“ nebo tak neco.

 4. Nainštaloval som to a padol mi systém, asi je v tom nejaký vírus alebo čo… Ešte že sa mi to podarilo v núdzovom režme AppRemoverom vymazať!

 5. Tuhle diskusi nechápu, jak se na tu ČTV můžete vůbec koukat.
  Natož na telefonu. A tím nechci říci, že Prima nebo Nova jsou lepší.

  • Tebe sa nepáči ČT? To si ešte asi nevidel čo u nás servíruje Markíza a JOJ, to by si zažil hnoj aký nemá vo svete obdobu…

 6. Na SGS2 jede, ale po cca 5 minutach prehravani se to utne… Problemy s routerem nemam, na Iphonu to bezi bez problemu na stejny Wifine.

 7. Na LG P350 jede, ale jednou se mi stalo, že po ukončení programu jsem pustil jinou aplikaci a telefon vytuhnul tak, že baterka musela ven.

 8. Testoval jsem na Samsung Galaxy Ace. Aplikace se rozběhne, vyberu si pořad , ale video se nespustí, nebo-li nenačte. Jen načítá a nic. Když už vývojář napíše, že to pro daný telefon funguje, měl by to testovat a pak napsat. Připomínám, že s připojením problémy nemám – kvalitní wifi. Market je plný aplikací, které nefungují. U České TV mě to překvapuje, že to pustí.

 9. Zdar jak svina…
  Podezrela sitova aktivita, me presvedcila, ze do meho telefonu tato, byt zdarile provedena, aplikace nepatri. Dekuji.
  Dost citovani z android marketu.
  Je to sice krasne, ale podivejte se na stranky motion.cz a bude vam to jasne.
  Ze primo android sem tam sahne na internet je podivne, ovsem po nainstalovani tohoto dochazi k osmatavani internetu az podezrele casto, je to primo podivne… (pripojte si telefon prez vlastni WiFi a na routeru si pustte tcpdump a uvidite sami…)
  A prave z tohoto duvodu nemohu mit tuto aplikaci ve svem telefonu.
  Dekuji za pozornost, ¥.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here