Červené HTC One bude k dostání i na českém trhu

1

Když byla před nedávnem představena červená varianta HTC One, mluvilo se o její exkluzivní dostupnosti u britského operátora Phone4u. Nakonec to však vypadá, že zkrátka nepřijdou ani zájemci z České republiky. Do své nabídky už červené HTC One zařadilo několik významných tuzemských internetových prodejců. Nová barevná varianta vlajkové lodi taiwanského výrobce s označením Glamour Red by se na našem trhu měla objevit v průběhu července. Cena i výbava zůstanou stejné jako u černé a stříbrné varianty smartphonu.

HTC-One-Red

HTC One se může pochlubit 4,7″ SLCD3 displejem, který má rozlišení 1920 x 1080 pixelů a velmi vysokou jemnost 469 ppi. Vysoký výkon zajistí čtyřjádrový procesor Snapdragon 600 taktovaný na 1,7 GHz společně s grafickým čipem Adreno 320 a 2GB RAM.

Na zadní straně najdeme ultrapixelový fotoaparát s LED bleskem a autofokusem, který je doplněn o přední kamerku s rozlišení 2 megapixely. Kvalitní zvuk by měla garantovat technologie Beats Audio a dvojice stereo reproduktorů umístěných netradičně na přední straně telefonu. K další výbavě HTC One patří HSDPA (3G), Wi-Fi, Bluetooth 4.0, FM rádio, NFC, GPS a nevyjímatelná baterie o kapacitě 2 300 mAh.

Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou HTC Sense 5. To vše v elegantním hliníkovém těle s rozměry 137,4 x 68,2 x 9,3 mm a hmotností 143 gramů. Mezi nejčastěji zmiňované nevýhody patří chybějící slot na micro SD karty.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here