Celá paleta aplikací Splashtop Remote Desktop ve slevě

0

Celá paleta aplikací určených k pokročilému streamování desktopu na obrazovku tabletu či případně i telefonu s Androidem od firmy Splashtop se tento týden dočkala poměrně zajímavé 50% slevy.

Zlevněn je základní klient Splashtop Remote Desktop, pokročilejší a pro tablety s Androidem 3.2+ a Tegra 2 procesorem určený Splashtop Remote Desktop HD a dokonce i speciálně na hry optimalizovaný a pouze pro Ice Cream Sandwich Tegra 3 zařízení určený Splashtop GamePad THD.

Všechny tři aplikace nabízejí streamování plochy z vašeho velkého počítače. Díky tomu musí daný počítač běžet a být stejně jako aktuální mobilní zařízení připojen ke stabilnímu a v mezích možností rychlému internetu. Oproti ostatním streamovacím nástrojům však nabízí vylepšené párování telefonu a počítače, podstatně menší odezvu a celkově daleko vyšší použitelnost.

Pro Tegra 3 zařízení určená GamePad THD verze pak navíc přidává speciálně upravené dotekové ovládání pro hry Skyrim, Civilization 5, Wow, Diablo, Portal a PES2012.

Sleva trvá pouze do nedělní půlnoci, takže pokud o některé z následujících aplikací byť jen uvažujete, tak neváhejte a kupujte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here