Časopis Reflex na rok zdarma pro majitele Galaxy S3 a tabletů od Samsungu

12

České zastoupení  Samsungu dnes spolu s vydavatelským domem Ringier Axel Springer CZ oznámilo zahájení spolupráce, v rámci nichž budou mít majitelé některých chytrých zařízení od Samsungu s Androidem zdarma k dispozici roční digitální předplatné týdenního časopisu Reflex.

Časopis bude konkrétně distribuován skrze separátní Reflex aplikaci, kterou si budou moci majitelé Samsungu Galaxy S III, všech zařízení z řady Galaxy Note a veškerých Galaxy Tabů s výjimkou P1000 a P1010 stáhnout z alternativního obchodu s aplikacemi – Samsung AppStore.

Součástí ročního předplatného, které se aktivuje po prvním zapnutí aplikace, je také plnohodnotný přístup k webovému portálu časopisu, včetně archivu starších vydání. Nabídku lze využít do konce roku 2013.

odkaz na aplikaci

Zdroj: tisková zpráva

12 KOMENTÁŘE

  1. Bohužel pro note 10.1 s 3G je a pro verzi WiFi na SamsungApps žádný výsledek a to jak v prohlížeči tak v aplikaci SamsungApps na přístroji.

  2. Jak to mám chápat? Do konce roku si to mohu aktivovat a od té doby to budu mít rok? Nebo když si to aktivuji třeba v listopadu, tak to budu mít jen 1 až 2 měsíce?

  3. Tak nez jsem se vsude poprihlasoval (samung apps nepouzivam a reflex chce taky registraci) tak to chvili trvalo. Ale stoji to za to 🙂 super prekvapko od Samsungu

  4. Mohl by někdo, kdo má tuto app staženou v mobilu vypreparovat apk soubor…a hodit ho někam na net ? (ulozto apod)

  5. Na NOTE II Funguje skvěle a předplatné se vztahuje na rok 2013, tedy při aktivaci kdykoli během roku to končí 31. 12. 2013.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here