Casio představilo bussines tablet se skenerem dokumentů [video]

0

Casio představilo na domácím japonském trhu zajímavý tablet Paper Writer V-N500, který je vybaven kamerou pro skenování dokumentů. Vše funguje tak, že papír s vytisklým textem či ručně psanými poznámkami vložíte do speciálního obalu, který je dodáván spolu s tabletem. Následně obal zavřete zhruba do poloviny tak, aby mohla přední pětimegapixelová kamera vyfotit dokument. V tabletu je předinstalován speciální software, který dokáže text z fotografie na klasický editovatelný text. Při psaní poznámek navíc můžete použít speciální znaky (např. symbol dolaru), pomocí kterých jsou naskenované texty tříděny. Tablet by si měl poradit také skenováním vizitek.

Casio Paper Writer V-N500 je dále vybaven 10,1″ displejem s rozlišením 1280×800 pixelů, dvoujádrovým procesorem taktovaným na 1,5 GHz a Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Užitečnou vlastností je také zvýšená odolnost proti vodě a prachu.

Tablet je určen zejména firemním zákazníkům, a to nejen kvůli svým specifickým funkcím, ale také ceně. Ta se vyšplhala na astronomických 2 500 dolarů, v přepočtu více než 48 000 Kč. Jak už ale bylo řečeno, tablet Casio Paper Writer V-N500 bude dostupný pouze na trhu v Japonsku.

zdroj: ac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here