Buďte při hraní Pokémon GO originální díky power banky ve stylu Pokeballu

1

pokeball-power-bankVzhledem k tomu, že Pokémon GO je opravdu velkým žroutem energie, staly se power banky důležitějšími než kdy jindy, a proto se nám tento zdroj energie ve tvaru Pokeballu velice zamlouvá.

Tato power banka v sobě ukrývá baterii o kapacitě 5 300 mAh, což znamená, že by měla stačit minimálně na jedno plné nabití vašeho telefonu. Tvůrce také tvrdí, že Pokeball je ručně malovaný, takže není tato vychytávka jedním z těch masově vyráběných doplňků a nabízí jistý pocit originality. Dále najdeme na power bance LED indikátory, které ukazují stav baterie.

Tvůrce tohoto produktu uvádí, „Plastová skořepina je ručně malovaná a vyřezávaná pomocí nářadí Dremel, baterie do vinylového Pokeballu bezpečně sedne. Udělal jsem si první, když se můj telefon vybil při hraní hry Pokémon Go a já chtěl najít originální způsob, jak ho udržet nabitý. Je to podle mě super, jelikož lidé okamžitě vědí, že také hraju tuto hru. Každý Pokeball je vyroben na zakázku v mém ateliéru v San Francisku. Jsou křehké a nemělo by se s nimi házet, jelikož pád by je mohl poškodit. „

Samozřejmě nejde o doplněk schválený společností Nintendo, což znamená, že by si mohlo Nintendo na výrobce došlápnout a zakázat mu prodej. Pokud se Vám tohle řešení líbí a nebude Vám vadit, že to není oficiální doplněk, můžete si ho objednat asi za 1 000 Kč přes Etsy.com.

Zdroj

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here