Britská babička zaplatila $6000 za blokaci Wi-Fi signálu, který jí nedělá dobře

1

Co byste dělali, kdyby se Vám udělalo blbě kvůli každému mobilnímu telefonu ve vaší blízkosti? Co se týká nás, redaktorů, museli bychom se nejspíš poohlížet po jiní práci. Pro 72letou Stefanii Russell to však není žádná sranda ale tvrdá realita. Postarší dáma tvrdí, že jí přítomnost Wi-Fi sítě a mobilních signálů způsobuje bolesti hlavy a žaludeční nevolnost.

ADRPRIMER_Paint-Bucket2500px

Přestože se Russellová nenechala vyšetřit žádným lékařem, už stihla utratit $6000 (zhruba 131 260 Kč) za natření svého domu v Británii čtyřmi vrstvami speciálního anti-radiačního nátěru. Ten zabraňuje právě vstupu do domu signálům způsobujícím bolest. Dáma dále uvedla, že jí její elektro-citlivost brání například v jízdě autobusem kvůli velkému počtu mobilních zařízení vyskytujících se v tak malém prostoru.

Zatímco paní Russell si dále obhajuje svoji pravdu, doposud nebyl předložen žádný definitivní důkaz, že by používání tabletů nebo chytrých telefonů mohlo vést k vážným nemocem typu rakoviny a jiných. Aby se babička vyhnula nežádoucím účinkům signálů telefonů, nosí všude sebou detektor počtu bezdrátových sítí kolem ní. Dále se nespokojí pouze s ochranou své osoby,ale plánuje i projet školy Spojeného Království a rozšiřovat varování týkající se mobilních signálů a Wi-Fi. Chce, aby o těchto nebezpečích byly varovány děti již v brzkém věku.

72skidoo

Někdo by si mohl říct, že to paní Russell nemá v hlavě úplně v pořádku, nicméně stojí za ní Glynn Hughes z Block Radiation. Hughes přirovnává momentální situaci k té před padesáti lety spojené s kouřením. Ti, kteří považovali v té době kouření za škodlivé, byli taktéž považování za blázny. Právě organizace Block Radiation zařídila dámě ochranu obydlí proti škodlivým vlivům.

Co si myslíte o ne/škodlivosti signálů vy?

zdroj: http://www.phonearena.com

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here