Box.net a Sony Ericsson – 50GB zdarma pro všechny Xperie

13

Z online synchronizačních nástrojů dost možná znáte pouze Dropbox, nicméně je dobré vědět, že existují i alternativy, které jsou mnohdy i lepší anebo nabízejí alespoň více místa. A jednou takovou je právě i Box.net, který navíc nedávno uzavřel smlouvu s Sony Ericssonem, díky které dostanou uživatelé Xperia telefonů nějaké to místo navíc zdarma.

A oproti nedávné dohodě HTC a Dropboxu nepůjde o nic zanedbatelného nebo časově omezeného, naopak, dostanete rozšíření o celých a možná i těžko uvěřitelných50GB a to prosím až do konce vašeho života (nebo zrušení služby).

Nemusíte se navíc ani nikam registrovat, potvrzovat, že si i příště koupíte Xperii, nic. Bohatě postačí zajít před 31. prosincem 2012 na Android market, aplikaci stáhnout a alespoň si založit účet. A pak se samozřejmě vrátit a napsat nám do komentářů, jestli jste daných 50GB opravdu dostali.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

13 KOMENTÁŘE

  1. na box.net už 50 GB mám. využil jsem akce kdy se stačilo přihlásit přes ipad nebo iphone a 50GB naskočilo prakticky okamžitě.

  2. Instalováno na Xperia Mini ale mám jen 5GB, projel jsem tam ten jejich web a jediny co sem našel bylo že 50GB se dává uživatelům telefonů LG, nikolik Xperie.

    • Divné, velmi divné. Co jsem včera zjišťoval na více zahraničnćh stránkách, tak to přidávalo uživatelům Xperia. Když o tom tak přemýšlím, tak je možné nějaké hloupé regionální omezení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here