Box.net, 50GB a LG s Sony Ericsson Xperií aneb jak to doopravdy je

7

Včera jsme přinesli zprávu, že společnost stojící za online synchronizačním nástrojem box.net a výrobce telefonů Sony Ericsson uzavřeli smlouvu, z níž pramení 50GB doživotní bonus pro všechny majitele telefonů z řady Sony Ericsson Xperia. Načež se dnes různě po internetu, a to i tom českém, začali objevovat další články o tom, že jde ve skutečnosti o partnerství s LG a ne SE.

Vše je však trochu jinak, box.net uzavřel téměř totožnou dohodu s oběma výrobci. Na 50GB navýšenítak mají právo pouze jak majitelé LG telefonů (celosvětově), tak i Sony Ericsson Xperii (z nejvétší pravděpodobností pouze USA). Bohužel pro české majitele však pouze ti z Ameriky. Informace o spolupráci s Sony Ericssonem byly totiž vypuštěny omylem a nejsou platné. Nyní je tak konečně vysvětleno, proč daný bonus nejde nikomu získat. Všem, které jsme mystifikovali se tak omlouváme a doufáme, že nám naše zaváhání prominete (již potřetí).

Zdroj: tisková zpráva

7 KOMENTÁŘE

 1. Potvrzuji, že to funguje i z ČR. Právě jsem upgradoval na 50 GB. Stačí stáhnout aplikaci Box.net z marketu do mobilu LG ( mám Optimus Black). Instaloval jsem ji před několika dny, dnes mi po přihlášení byl automaticky nabídnut upgrade na 50 GB. Kromě toho myslím padlo omezení pro max.velikost přenášených souborů, které bylo 25 MB. Rozhodně není k zahození mít 50 GB úložiště stále sebou.

  • teda udelal jsem si to na jinem LG telefonu s Androidem a pak normalne pouzivam na Xperii, vlastne je to pak jedno, kde se to pouziva, dulezity je ten prvotni akt:)

 2. Tak tu Vaši zprávu přepiště potřetí:
  Oficíální vyjádření Box.net

  Thank you for contacting Box support. Yesterday, Sony Ericsson mistakenly posted a promo offering free 50GB Box accounts to owners of Xperia devices. This offer is not active. We are committed to delivering the best Box mobile experience to all our Android customers, and will hopefully offer this promotion with Sony Ericsson in the near future. We’ll be sure to communicate the promotion via the Box Community, our blog and on Twitter @boxdotnet, if and when it goes live. In the meantime, you can continue to use the Box application on your device and utilize your free 5GB of storage. Sony Ericsson has more details about the error on its blog here: http://blogs.sonyericsson.com/products/2011/11/30/clarification-regrading-box-for-android-mobile-app/

  If you have any questions about this, you can contact Sony Ericsson for more info at http://talk.sonyericsson.com/community/support/

  Sincerely,

  Lizzie
  Box Support

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here