Bojíte se velikosti Nexus 6? Prodlužte si palec!

0

Pomalu se zdá, že rozhodnutí společnosti Google dát do oběhu šestipalcový telefon tak trochu vystrašilo některé z nás. Nemusíme se však bát, protože, jak už to bývá, s řešením přišlo s laskavou pomocí Japonsko, které je známo pro své kolikrát až bizarní výtvory v oblasti elektroniky. Tentokrát přišlo s obrovským nasazovacím palcem, jenž se jednoduše upne k tomu příliš krátkému, našemu. Jo jo, Japonci jsou pořád o krok před námi.

3 2

Thanko palec z jemného silikonu by Vám měl prodloužit délku dosahu až o 15 milimetrů. Vypadá na první pohled směšně, ale pomůže uživateli dosáhnout až na vzdálenější roh obrazovky velkého telefonu. Vnímavý pozorovatel si všimne, že má palec zabudovaný hrot, který se zvenku jeví jako černá nekrotická tepna pod kůží, což ale dámě na obrázku vůbec nevadí. Podívejte se, jak šťastnou ji vychytávka udělala.

1 4

Takže jde pouze o hrot spojený s palcem. Ne úplně ideálně přeložená stránka produktu říká, že ,,Vraťte zpět s tímhle k dotyku obrazovku velkého telefonu „. Je nám to jasné. Prodlužovač palce je k mání kdesi v Japonsku za cenu 1,48 yenů (pro představu asi 300Kč). Byly zmíněny nějaké převozy do USA tak uvidíme, zda se dostane tento ,,must have“ i k nám.

http://www.youtube.com/watch?v=H1ebWLlzsdQ

zdroj: http://www.androidpolice.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here