BlackBerry střední třídy s Androidem? Model „Hamburg“ spatřen na GFXBench s 5,2″ displejem, Snapdragonem 615 a 3 GB operační paměti.

0

BlackBerry HamburgPokud si vzpomínáte, již jsme Vás informovali o tom, že BlackBerry se chce soustředit na zařízení se systémem Android a nyní byl jeden takový spatřen v databázi GFXBench. Nese kódové označení Hamburk a díky výpisu známe některé z jeho klíčových specifikací.

Dle GFXBench je přístroj poháněn procesorem Snapdragon 615 a má 5,2 palcový Full HD displej. Měl by se prodávat se 3 GB operační paměti a 16 GB interního úložiště, dále je vybaven zadním fotoaparátem s rozlišením 12 MP a přední 8 MP selfie kamerkou.hmbTelefon nese modelové číslo STH100-x a běží na operačním systému Android 6.0.1. V současné době neexistuje žádné informace o to, kdy přesně bude zařízení představeno a stejně tak neznáme ani jeho cenovku, ale vzhledem k tomu, že se jedná o zařízení vyšší střední třídy a výrobcem bude kanadská společnost BlackBerry, dá se předpokládat, že se nebude jednat o nic levného.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here