Beats Audio (HTC) chystá nová Dr. Dre sluchátka

3

Než se pustíme do samotné zprávy, tak bychom si měli připomenout nedávný nákup většiny společnosti Beats Audio firmou HTC.

Kromě toho, že se od té doby v nových HTC telefonech objevuje technologie „Beats by Dr. Dre“ za kterou stojí právě Beats Audio, tak firma chystá i nová sluchátka, a jak možná již mnozí z Vás správně tuší, budou určena pro mobilní zařízení. Díky tomu budou také komunikovat skrze bezdrátovou technologii bluetooth a celkově budou spíše kompaktnější, i tak ale stále půjde o plnohodnotná velká sluchátka.

Nakonec tak můžeme doufat, že HTC přestane k telefonům dávat svá obvyklá „ehm, ehm kvalitní“ sluchátka a raději přibalí nějaká pořádná, třeba i tato nově představená.

Zdroj: ac

3 KOMENTÁŘE

 1. Ahoj,chtěla bych si objednat sluchátka od MONSTER BEATS BY.DR DRE ,ovšem přímo z USA.Můžete mi poradit jak přesně a nejsnáze to mám udělat a kolik mě bude stát poštovné a balné?Za radu předem velice děkuji, Bára.

  • Zdravím,
   osobně mám ohledně nakupování z USA zkoušenost jen s Amazonem a to pouze v případě, že poskytoval normální doručení do ČR.
   Problémové ani drahé to nebylo, z USA balík přišel do týdne za cca 300kč.
   Chce si ale ohlídat clo, to totiž nejen zvedne cenu (cca 20%) ale i výrazně prodlouží a zkomplikuje doručování.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here