,,Až příliš reálný“ Samsung Gear VR v novém promu

0

Samsung se snaží poslední dobou propagovat zařízení Gear VR pro virtuální realitu, co to jen jde. Má toho taky dost co nabídnout. Dokáže totiž uživatele ponořit do nového světa her, panoramatických pohledů a aplikací z obchodu Oculus VR. Tuto hračku aktuálně seženete za $200 (4900 Kč) a pokud jste vlastníky Galaxy Note 4, pak s ní určitě zažijete spousty zajímavých chvil. 

url

Nedávno bylo slyšet o Gear VR ve spojitosti s virtuální realitou pornografického obsahu. Dnes se snaží Samsung upozornit na trochu normálnější využití novinky skrze promo video. Je docela vtipné sledovat lidi, kteří si právě vychutnávají virtuální realitu. Uživatelé kroutí hlavou nahoru a dolů a rozhlíží se, zatímco plavou s rybami nebo sledují helikoptéru nad nimi. Zdá se, že jde skutečně o silný zážitek, dokonce až moc reálný dle jedné zkoušející.  Spousty z uživatelů bylo vyvedeno z míry mírou reálnosti zařízení například při spatření žraloka.

Momentálně je k dispozici i edice ,,Inovator Edition“, která se zdá jako pečlivě uhlazená základní Beta verze. Také je oproti Google Glass Explorer daleko přístupnější.

Zatímco developeři vyvíjejí obsah pro Gear VR, první vlastníci produktu už mají přístup k nástrojům k tvorbě vlastních zážitků.  Milk Music a Video Samsungu je zpřítupněno skrze Milk VR, Oculus nabízí 360 stupňová videa a Oculus Cinema Vás nechá si prohlédnout vlastní videa a využít speciální obsah navíc. K dispozici jsou samozřejmě i hry, které dokáží společně s Samsung Gamepadem zabavit na dlouhé hodiny.

Je Samsung Gear VR už na Vašem wish listu?

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here