Asus oficiálně představil Zenfone 3 Laser a Zenfone 3 Max!

0

Logo asus

Ve čtvrtek se oficiálně rodina Asus Zenfone 3 ještě rozrostla o dva nové členy. V květnu Asus představil první tři z řady Zenfone 3, Zenfone 3 Deluxe a Zenfone 3 Ultra a nyní se k nim přidaly Zenfone 3 Laser a Zenfone 3 Max. Byly vyhlášeny na speciální akci ve Vietnamu, a pro tuto chvíli vše, co máme, jsou snímky pořízené na této konferenci, jelikož Asus neposkytl žádnou oficiální snímky  modelů.

Zenfone 3 Laser je údajně nástupcem Zenfone 2 Laser, jak již název napovídá. Dodává se s superrychlým automatickým laserovým ostřením druhé generace, které zaostří během  0.03 sekund, jde o 13 MP PixelMaster 3.0 kameru, která využívá snímač Sony IMX214. Fotoaparát je vybaven elektronickou stabilizaci obrazu, a taky senzorem korekce barev.gsmarena_001 (11)

Telefon má kovové tělo, 5,5-palcový dotykový displej s FullHD rozlišením a 2.5D sklem, 4 GB RAM, 32 GB interní paměti, snímačem otisků prstů a tloušťku 7,9 mm. Cena je ve Vietnamu asi 6,500 korun.

Zenfone 3 Max má k dispozici 4100 mAh baterii, což je úžasné, ale stále o kousek niž z původního Zenfone Max s 5000 mAh baterii. Pochlubit se může také kovovým tělem, stejně jako 5,2-palcovým dotykovým displej IPS LCD displejem, 3 GB RAM, 32 GB úložného prostoru a snímač otisku prstu. To vše nám dá dohromady cenovku necelých 5,000 korun.gsmarena_002 (5)

Doufáme, že Asus zveřejní všechny specifikace o těchto dvou zařízení.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here