ASUS již pracuje na PadFonu 2, mělo by jít o vlajkovou loď společnosti

2

O tom, že to ASUS myslí s androidem vážně asi není třeba nikterak výrazně pochybovat. Na poli androidích tabletů je totiž již díky veleúspěšné řadě Trasformer takřka králem a i mezi telefony se pomalu dostává se svým revolučním PadFonem.

A můžeme-li věřit uniklým částem z interní prezentace, tak již pomalu pracuje na jeho nové generaci nazvané PadFone 2. Ta by měla kromě jiných očekávaných vylepšení jako například čtyřjádrového procesoru a HD displeje přinést také podporu 4G LTE sítí a stát se novou vlajkovou lodí společnosti.

Navíc ASUS počítá s tím, že poté co současná generace PadFonu předpřipraví půdu, tak ta nadcházející již dobude kapsy potencionálních zákazníků a katapultuje jej tak mezi největších androidí výrobce.

Jestli se to ASUSu podaří a v příštích letech stane Samsungem, Sony a HTC zatím můžeme jen odhadovat. Potencionál na to však rozhodně má, hybrid jako PadFone totiž zatím nemá konkurenci a vypadá to, že v dohledné době ani mít nebude.

zdroj: pha

 

 

2 KOMENTÁŘE

  1. Pro mě super zpráva! Asus překvapil svým modelem Transformer Prime. Pár měsíců po něm přišel PadFone, který překvapil ještě více. Nemít čerstvě SGS2 a nevidět na stávajícím konceptu PadFonu jisté mouchy (obzvláště toho plastovýho víčka na tabletu se bojím), šel bych do něj. Nyní však vyčkávám, až přijde PadFone 2, který by měl být dle zkušeností s Trasformerem Prime ještě více dotažený (pokud opoimene tu chybu GPS). Těším se, těším se, těším se.

  2. Vlastním Transformera jedničku a zvlášť androidí telefon a nemyslím si, že tohle spojení je výhodou. Odpojit tablet od klávesnice je super výhoda, ale nevím proč bych měl vyndavat ještě mobil. (To je taková ta ruská dřevěná babička). Tablet nemůžeš potom ani půjčit v rodině, protože chceš mít mobil stále při sobě. Volat s propiskou (svět se zbláznil). Jako stylus by mi nevadila, ale nemožnost jí zastrčit do tabletu…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here