Asus chystá tablet se dvěma OS

0

Na poli tabletů není společnost Asus žádným nováčkem. Především svou řadou Transformer dokázala zaujmout nejednoho uživatele, což se projevilo i na prodejích.  Nyní Asus chystá tablet s Androidem i Windows.

asus-logo-ico

U FCC (Federal Communications Commission) si společnost zažádala o certifikaci více modelů, přičemž u M82T, L82T a R82T má být zvolena kombinace obou výše zmíněných OS. Asus však na Android  nezanevřel a v modelech M81T, L81T a R81T již nalezneme pouze tento systém.

Měli bychom se setkat se dvěma velikostmi pamětí – 32 a 64 GB, baterií o kapacitě 3910mAh, stejně jako přední a zadní kamerou, přičemž by všechny modely měly být osazeny procesorem Intel Atom Bay Trail. Verze Androidu, se kterou by se měly zařízení na trhu objevit, by měla být 4.4 KitKat. Další specifikace bohužel neznáme.

Asus Dual OS

Dual OS verze tabletů by mohla oslovit více zájemců a poskytnout tak komfort užití obou OS v jednom zařízení. Můžeme jen doufat, že na další informace nebudeme muset čekat déle, než do začátku příštího ledna, kdy se bude konat veletrh CES.

A co vy, měli byste zájem o tablet, který neběží jen na Androidu?

Zdroj: Droid-life, PhoneArena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here