Asus chce do konce roku prodat 5 milionů tabletů Nexus 7

1

Asus představil své plány prodeje Nexusu 7. Do konce roku chce taiwanský výrobce spolu s Googlem prodat pět milionů kusů tohoto tabletu. Pokud by se to Asusu povedlo, šlo by o poměrně dobrý výsledek na tablet, který se začal prodávat teprve v červenci.

Zlepšení v prodeji by mělo přinést také předvánoční období, ve kterém se tradičně prodá největší mnnožství elektroniky. Během října a listopadu Asus prodá 700 tisíc – 1 milion kusů Nexusu 7/měsíc. Tablet je navíc postupně zlevňován a také nabízen v nových verzích, které zaujmou větší množství zákazníků.

V tenkém a lehkém těle Nexusu 7 nalezneme sedmipalcový IPS displej s rozlišením 1280×800 pixelů krytý odolným sklem Gorilla Glass, čtyřjádrový procesor Tegra 3 s taktem 1,3 GHz, 1GB RAM a přední kameru pro videohovory. Samozřejmostí je podpora technologií Wi-Fi, GPS a Bluetooth. Dlouhou výdrž (až 8 hodin přehrávání HD videa) by měla zajistit baterie s kapacitou 4325 mAh. Operačním systémem je nejnovější Android 4.2 Jelly Bean s integrací všech služeb od Googlu.

Graf ceny produktu Google Nexus 7 16GB poskytuje server Heureka.cz

Google Nexus 7 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

zdroj: dt

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here