Asus bude nabízet barevné ochranné obaly pro Nexus 7

1

Všichni budoucí majitelé Nexusu 7 budou mít možnost svůj tablet chránit pomocí originálního ochranného obalu od Asusu. V současné době je v americké verzi Google Play Store k dispozici šedá verze tohoto obalu, brzy by ale mělo přibýt velké množství dalších barevných provedení po vzoru iPadu.

Pouzdra, která jsou vyrobena z měkkého a lehkého materiálu, chrání tablet před poškozením a zároveň umožňují přístup ke všem portům. Cena obalu by měla být kolem 20 dolarů (418 Kč).

V tenkém a lehkém těle Nexusu 7 nalezneme sedmipalcový IPS displej s rozlišením 1280×800 pixelů krytý odolným sklem Gorilla Glass, čtyřjádrový procesor Tegra 3 s taktem 1,3 GHz, 1GB RAM a přední kameru pro videohovory. Samozřejmostí je podpora technologií Wi-Fi, GPS a Bluetooth. Dlouhou výdrž (až 8 hodin přehrávání HD videa) by měla zajistit baterie s kapacitou 4325 mAh. Operačním systémem je nejnovější Android 4.1 Jelly Bean s integrací všech služeb od Googlu.

Nexus 7 je už v tuto chvíli k předobjednání v některých regionálních verzích Google Play Store. Jeho cena je velmi příjemných 199 dolarů (4 130 Kč) za variantu s 8GB interní pamětí, respektive 249 dolarů (5170 Kč) za 16GB variantu. Při výběru správné verze nezapomeňte na to, že tablet nemá slot na SD karty, proto bude vnitřní paměť jediným dostupným úložištěm pro vaše soubory. K prvním zákazníkům v USA, Velké Británii, Kanadě a Austrálii by se Nexus 7 měl dostat už v polovině července. Spolu s tabletem získá zákazník také kredit v hodnotě 25 dolarů pro stahování aplikací, hudby, filmů a dalšího obsahu z Google Play Store.

zdroj: twitter
via pha

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here