Appeer doporučuje aplikace v závislosti na Vám podobných lidech

0

Užitečné aplikace Vám můžou zmizet z dohledu stejně rychle jako se objevit, a pokud se neustále neproklikáváte obchodem Google Play, pak Vám jich bohužel značná dávka unikne. Vypadá to, že apka Appeer to změní doporučováním aplikací, které využívají lidé Vám podobní.

1 2 3

Funguje to následovně. Appeer si prohlédne Váš seznam nainstalovaných aplikací stejně jako seznamy jiných lidí, kteří mají podobné zájmy. Pokud tři a více lidí z této skupiny budou mít nainstalovánu aplikaci, kterou vy ne, dostanete doporučení. Appeer poté automaticky sleduje seznam aplikací i nadále, a tak se nemusíte bát o neustálý příjem nových. Navíc, můžete sledovat jakéhokoliv uživatele chcete, takže sociální aspekt této doporučovací služby je daleko větší než u jiných. Jedinou nevýhodou sledování ostatních je, že si musíte vytvořit samostatný profil pro Appeer, takže Vaše kontakty z Google+, Facebook u nebo Twitteru můžete využívat také, pokud mají profil založen i ony samy.

5 46

Na časovém harmonogramu si mohou ostatní uživatelé prohlédnout osobní seznam aplikací, které jste doporučili jiným. Pokud Vás nějaká zaujme, jednoduše na ni kliknete a budete přesměrováni do obchodu Google Play. Jakousi vychytávkou jsou pak možnosti záložek a notifikací.

Používáme Appeer pouze chvíli a už můžeme říct, že nám byly doručeny velmi užitečné aplikace. Pokud jej aplikaci rádi vyzkoušeli, stáhněte si ji pod následujícím odkazem. Je zcela zdarma.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: http://www.androidauthority.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here