Aplikace Carbon nepříjímá nové uživatele, Twitter hází klacky pod nohy

2

Aplikací třetích stran pro sociální síť Twitter je nespočet, jednou z nich je také poměrně oblíbený Carbon, který brzy přestane přijímat nové uživatele.

Možná si kladete otázku, jak je to možné, když si aplikaci Carbon spousta uživatelů oblíbila a noví se stále hrnou. Na vině je politika Twitter, který se snaží omezovat aplikace třetích stran. V praxi to vypadá tak, že Twitter přidělí každé takovéto aplikaci určitý počet tokenů. S každým novým uživatelem přihlašujícím se přes aplikaci Carbon atd. ubývá množství tokenů, které má daná aplikace k dispozici.

carbon t1 carbon t3 carbon t2

Carbon už vyčerpal většinu svých tokenů a brzy se noví uživatelé nebudou moci přes tuto oblíbenou aplikaci přihlašovat ke svému Twitter účtu. V tuto chvíli je stále k dispozici několik tisíc tokenů, takže chcete-li aplikaci stihnout vyzkoušet, je nejvyšší čas.

Podle slov vývojáře Carbonu musel jednou tento den nastat a počítal s ním. Avšak k Carbon bude nadále vyvíjen a bude stále k mání v Obchodu Play.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

  1. Nejlepší je na to upozornit, to si pak stáhne i ten kdo nechtěl a zahlí to. Super tip redakce (ironie). Jinak tweeter jako služba je uplně k hovnu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here